Klienditeenindus

 

Kuidas osta?

1. Sobiva toote leidmine ja lisamine ostukorvi

Leidke ülemisest menüüst teid huvitav tootja või vasakul asuvast tootepuust sobiv tootekategooria ning klikkige sellele. Vastavalt valikule avaneb alamkategooria ning Te näete kõiki selle kategooria tooteid. Leidke endale sobiv toode ja klikkige nupule „LISA OSTUKORVI”. Kui soovite tootega lähemalt tutvuda, klikkige toote nimele ning avaneb tooteleht, kus on kirjas täpsem tooteinfo.

Kui valitud tootjal või kategoorias on palju tooteid, hõlbustab sobiva toote leidmist otsinguaken. Kirjutage sinna märksõna või tootenimi ning vajutage otsingunupule. Vastavalt Teie valikutele näidatakse Teile ainult neid tooteid, mis Teid huvitavad. 

Samamoodi valige välja ka teised tooted, mida soovite osta. Oma ostukorvi sisu saate vaadata, klikkides ülal paremal olevale ostukorvi väljale. Seal on pidevalt näha ka Teie ostukorvi maksumus.

2. Ostukorvi ülevaatamine ja koguste korrigeerimine

Avatud ostukorvis näete kõiki tooteid, koguseid ning hindu.

Kui soovite muuta ostukorvis olevate toodete kogust, siis sisestage uus kogus ja klikkige nupule „UUENDA OSTUKORVI”. Kui soovite eemaldada ostukorvist tooteid, siis klikkige tooterea lõpus olevale ristikesele. Kui olete ostukorvi sisuga rahul, siis saate tellimuse esitada klikkides nupule „VORMISTA OST”.

3. Tellija andmete sisestamine ja kättesaamisviisi valimine

Sisestage tellimuse maksja andmed. Tärniga tähistatud väljad on täitmiseks kohustuslikud.

Valige välja kaupade kohale toimetamise viis. Saate valida, kas kaubad toimetatakse kohale kulleriga või tulete neile ise järele Tallinnas Pärnu mnt 141 asuvasse E-pood.ee OÜ kontorisse. Kulleriga toimetatakse kaubad kohale ainult Eesti Vabariigi piires.

Valige sobiv makseviis. Meie e-poes saate kauba eest tasuda Swedbanki või SEB pangalinke kasutades. Valige sobiv internetipank, kus soovite makse teostada. Valides makseviisiks "Arve alusel" - saadame Teile e-posti aadressile arve, mille saate Teile sobival moel tasuda. Ettemaksu arve tasumiseks on Teil aega 5 päeva.

4. Tellimuse esitamine ning tasumine.

Teile kuvatakse Teie tellimuse ülevaade.

Tellimuse esitamiseks klikkige nuppu „ESITA TELLIMUS”. Kui valisite makseviisiks internetipanga, suunatakse Teid nüüd valitud panka. Teostage internetipangas makse ja peale maksmist klikkige kindlasti nupule „Tagasi kaupmehe juurde”. Teie tellimus on nüüd vastuvõetud ning vastav kinnitus saadetakse Teie e-mailile.

Kui valisite makseviisiks "Arve alusel", saadetakse Teile e-postiga ettemaksu arve, mille tasumist ootame Teilt 5 päeva jooksul. Kui ettemaksu arve ei ole 5 päeva jooksul tasutud, loeme seda Teie sooviks ostust loobuda ning tühistame Teie tellimuse.

 

Tellimuste kättetoimetamine

Tavapäraselt on toodete tarneaeg 2-5 tööpäeva. Tellimuse eest tasumise ja raha laekumise järel saadetakse tellitud kaubad HRX kulleriga tellimuses märgitud aadressile. Kui märkisite kauba kättesaamiskohaks Pärnu mnt 141 Tallinn, siis võetakse teiega ühendust ning lepitakse kokku, millal võite oma kaubale järele tulla.

 

Tellimuste vaatamine

Kui soovite tutvuda juba tehtud tellimustega, siis valige lehe allosas "Tellimused". Sisestades tärnidega tähistatud kohustusliku informatsiooni saate näha oma varem tehtud tellimusi.

 

Isikuandmete kasutamine

Kliendi poolt e-poes sisestatud ja müüjale teatavaks saanud isikuandmeid kasutatakse müügiteenuse osutamiseks klientidele. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine e-poes tellimuse registreerimisel.

Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad: andmed Teenuse kasutaja tellimuse kohta, perekonnanimi, eesnimi (eesnimed), aadress (tänav, maja, korteri number, asula või linn), postiindeks, telefoninumber, elektronposti aadress, tarneviis, kasutatud makseviis ja vabatekstina sisestatud tellimuse kommentaar.

Isikuandmeid, mis on vajalikud kauba vahendamiseks kliendile, edastakse kulleriteenust osutavaile ettevõtteile. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega. Andmetele on juurdepääs ainult andmeid töötlevatel isikutel. Ainult nendel on süsteemi sisenemiseks vajalik isiklik kasutajatunnus ja salasõna.

 

Kliendiinfo uuendamine

Juhul kui soovite oma andmeid muuta, siis valige ekraani paremalt ülevalt "sisene" ning saate muuta oma kasutajaandmeid.

Powered by Magento extensions - Magento modules